معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران ابقا شد

شناسه نوشته : 24404

1397/01/22

تعداد بازدید : 69

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران ابقا شد
برنامه‌ریزی و افق فعلی ما در امر پژوهش تا سال 1404 است

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور در مراسم معرفی معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری با متانت و بدون ایجاد حاشیه‌ کار پژوهش را در این مجموعه مبارک به پیش برده‌اند که برگزاری جشنواره علامه حلی آینه موفقیت معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه خواهرن در سال‌های گذشته است.
وی افزود: حجت‌‌الاسلام والمسلمین حصاری فردی خوش‌فکر و دارای ذهن استراتژیک است که در بخش‌های مختلف آموزش، فرهنگ و مدیریت توانایی بالایی دارد و افق ها را به خوبی رصد می کند و تا کنون توانسته مدیریت خوبی در بخش پژوهش داشته باشد.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران گفت: امیدوارم در رویکرد جدیدی که در امر پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران ایجاد می‌شود، بتوانیم این مجموعه را به خوبی در رسیدن به اهداف نوین پژوهشی یاری کنیم.
در ادامه این مراسم نیز حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری بیان کرد: برنامه‌ریزی و افق فعلی ما در امر پژوهش تا سال 1404  است و در این بازه زمانی انتظار داریم که از جمع خواهران فرهیخته طلبه کسانی به‌عنوان نظریه‌پرداز و تولید‌کننده علم دینی تربیت شوند.
وی ادامه داد: فعالیت هایی که طلاب حوزه‌های علمیه خواهرن در زمینه‌ پژوهش انجام دادند تا کنون در حد تولید علم دینی نبوده است و حوزه‌های علمیه خواهران باید مسیر جهادی را طی کنند تا به مرحله تولید علم دسترسی پیدا کنیم.
معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران اظهار کرد: فعالیت‌های دوره جدید پژوهش در حوزه‌های علمیه خواهران به صورت گسترده‌تر و در میدان وسیع‌تری دنبال خواهد شد و باید با نقطه نظرات و ایده‌های خوبی که توسط کارشناسان این معاونت داده می‌شود، در پیشبرد اهداف خود مسیر رو به رشدی را طی کنیم.