سرپرست مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد

شناسه نوشته : 24588

1397/02/24

تعداد بازدید : 455

سرپرست مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد
در این مراسم از زحمات و خدمات آقای محسن خلج تقدیر شد و آقای عبدالحسین محمدی‌زاده به عنوان سرپرست مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد.

رئیس مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران پیش از ظهر امروز با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، مدیران و مسؤولان حوزه‌های علمیه خواهرا برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و خدمات آقای محسن خلج تقدیر شد و آقای عبدالحسین محمدی‌زاده به عنوان سرپرست مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران منصوب شد.
در ابتدای این مراسم، آقای خلج با بیان اینکه خدمت به حوزه‌های علمیه خواهران توفیقی است که نصیب من شد گفت: بنده با دعوت حضرت آیت‌الله شرعی وارد حوزه‌‌های علمیه خواهران شدم و توفیق خدمت به حوزه‌های علمیه خواهران را پیدا کردم.
وی با اشاره به خدمات و برکات آيت‌الله شرعی به حوزه‌های علمیه خواهران و جامعه افزود: آیت‌الله شرعی از جمله شخصیت‌هایی بود که همواره دغدغه مردم و جامعه داشتند و در همه زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... فعالیت می‌کردند.
رئیس سابق مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین جمشیدی خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمودرضا جمشیدی نیز خدمات خالصانه و صادقانه به حوزه‌های علمیه خواهران داشتند و برای حوزه‌های علمیه خواهران بسیار تلاش کردند.
وی در پایان ضمن تشکر از همه افرادی که با مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران همکاری داشتند ادامه داد: هر آمدنی، رفتنی را به همراه دارد و بدون تردید مسؤولیت‌ها همیشه ماندنی نخواهند بود و یک روز باید مسؤولیت به شخص دیگری واگذار شود.
در ادامه آقای عبدالحسین محمدی‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات آقای خلج گفت: اعتقاد داریم به دلیل اینکه کار عمرانی ماندگار است، همیشه به یاد افرادی که برای آن‌ها تلاش کردند، خواهیم بود.
وی افزود: مدارس و ساختمان‌هایی ساخته شده است بدون تردید خیزات جاریه‌ای است که باقی خواهد ماند.
سرپرست مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: ساختمان مانند موجود زنده است و اگر مراقبت نشود، از بین‌ می‌روند به همین دلیل موظف به مراقبت و حفظ ساختمان‌ها هستیم و بدون تردید مراقبت و حفظ از ساختمان‌ها از تاسیس و ساخت ضروری تر است.
وی افزود: ساختما‌ن‌ها از سرمایه‌ها و دارایی حوزه‌های علمیه خواهران است و باید از این سرمایه‌ها مراقبت کنیم.